Ieškote praktinių kirpimo patarimų? Mūsų ekspertas pateikia profesionalių patarimų, kuriuos galite pritaikyti kasdien. Koks būdas pakeisti savo grožio rutiną geriausias ar verta naudoti kirpimo masinele pries galvos plovima ar ne, visi atsakymai čia.

1. Visada iššukuokite plaukus prieš šampūną

„Nelaukite, kol ateis laikas plauti plaukus šampūnu, kad juos iššukuotumėte… Šis metodas taip pat puikiai tinka, jei jūsų plaukai yra garbanoti: norint šukuoseną formuoti nereikės jų iššukuoti, todėl nėra pavojaus sugadinti garbanas. ”

2. Iš anksto išdžiovinkite plaukus prieš juos formuodami

„Prieš tiesindami, džiovindami ar garbanodami plaukus, leiskite jiems išdžiūti ne mažiau kaip 80 % (mažiausiai). Jei neturite daug laiko, naudokite plaukų džiovintuvą, bet niekada nedirbkite su šlapiais plaukais. Šiluma ir vanduo nesuderinami: kyla pavojus, kad sudeginsite plaukų pluoštą, o jūsų plaukai užtruks visą amžinybę, kol įgis norimą formą. ”

3. Tikslingai dirbkite su šildomais prietaisais

„Norėdami sukurti šiuolaikišką šukuoseną, nedvejodami dirbkite su konkrečiomis sritimis. Tiems, kurie mėgsta švelnias šukuosenas, pavyzdžiui, banguotas, daugiausia dėmesio skirkite tik pusilgiams, o šaknis palikite natūralias. Šiuolaikiškumas reikalauja, kad rezultatas būtų individualus ir pritaikytas kiekvienam kirpimui. ”

4. Baigdami tiesinti šukas naudokite smulkių dantukų šukas

„Šis patarimas skirtas tiems, kurie mėgsta tiesinti plaukus. Kad rezultatas būtų tobulas, baigdami tiesinti plaukų šaknis ir kraštus išlyginkite plonomis šukomis (tiksliau nei šepetėliu). Norėdami tai pasiekti, ant šukų dantukų užpurkškite plaukų lako, tada sutvarkykite mažus plaukus. Nepamirškite šildyti plaukų džiovintuvu, kad išlygintumėte standžiai ir itin tiksliai. ”

5. Naudokite putas, kad maksimaliai laikytųsi forma

„Tai labai svarbu norint paruošti plaukus, suteikti jiems tekstūrą ir užtikrinti, kad jūsų šukuosena puikiai laikytųsi. Geriausias būdas tai padaryti – užtepti šiek tiek putų arba stiliaus purškiklio.

 

Kokia yra kirpėjo paskirtis?

Atlieka plaukų priežiūrą ir procedūras higienos ir estetikos tikslais. Konsultuoja ir padeda pasirinkti šukuosenas, kirpimus ir stilių, atsižvelgdamas į madą, morfologiją ir kliento skonį.

Kokio tipo procedūros naudojamos kirpykloje?

Salone kirpėjas du kartus išplauna plaukus šampūnu, išdžiovina juos, užtepa gydomąją priemonę ir dvidešimčiai minučių palieka po celofanu ir šildymo prietaisu. Po skalavimo kirpėjas atlieka antrą procedūrą, masažuoja galvos odą ir prieš džiovindamas galus purškia „O’s of Happiness” purškikliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *