Pasipuošti mėgsta visos moterys ir merginos. Smagu, kai jų veidus puošia aksesuarai ir bruožus paryškina auskarai. Tai yra vienas populiariausių papuošalų. Juolab, kad jų rūšių yra labai daug. Auksiniai auskarai gali būti prie ausies, kabantys, rinkutės, burbuliukai, su perlais, deimantais, cirkoniu ir kiti. Teigiama, kad tokie papuošalai niekada neišėjo, neišeina ir neišeis iš mados. Juk auksiniai papuošalai puikiai tinka tiek jaunoms mergaitėms, tiek ir vyresnėms bei suaugusioms moterims. Tai yra klasikinių papuošalų rūšis, todėl verta jų turėti papuošalų dėžutėje kuo įvairiausių variantų.

Tad jeigu jau įsigysite vieną ar daugiau porų auksinių auskarų, tai teks ir žinoti, kaip juos tinkamai prižiūrėti. Turėkite omeny, kad kuo sudėtingesnio dizaino bus auksiniai auskarai, tuo sudėtingesnė bus jų priežiūra. Ypač svarbu atkreipti dėmesį, jeigu tokio tipo auksiniai papuošalai turi inkrustuotus akmenis. Tie auskarai, kurie yra puošti brangakmeniais, turi būti valomi labai atsargiai. Visada itin atidžiai valykite užsegimų vietas. Būtent ten dažniausiai ir kaupiasi nešvarumai.

Auksinius auskarus valykite tik labai švelnia servetėle ir naudokite šiltą muiluotą vandenį. Sunkesnių vietų pasiekimui pasitelkite minkštą šepetėlį. Jis padės pasiekti nepatogias užsegimų vietas arba ten, kur švelni servetėlė negali pasiekti.

Atkreipkite dėmesį, kad rinkoje yra sukurtos ir specialios auksui skirtomis blizginimo servetėlės. Jomis itin patogu valyti tuos papuošalus, kurie ilgai stovėjo neliečiami papuošalų dėžutėje. Juk laikui bėgant ir ypač nedėvint papuošalų jie po kurio laiko praranda prekinę išvaizdą, spalvą bei gali oksiduotis. Tad valykite tokius papuošalus kruopščiai ir atsargiai. Nepamirškite, jog toks valymo būdas nesugebės pašalinti grubesnių papuošalų įbrėžimų. Tokiais atvejais gali tekti vykti ir paslaugos atlikimo pas juvelyrą.

Puošiantis auksiniais auskarais būtinai atkreipkite dėmesį į bendrą susikurtą įvaizdį. Derinkite papuošalus tarpusavyje. Jeigu pasirinkote itin masyvius auskarus, tai tegul kaklo papuošalas būna kuklesnis ir atvirkščiai. Be to jei pasirinkote pastelinių spalvų aprangos eilutę, tai auksiniai auskarai gali būti ir puošti tam tikrais brangakmeniais. Tokiu būdu Jūsų auksiniai papuošalai taps ryškesniu stiliaus akcentu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *