Tai inovacinė informacijos rinkimo, apdorojimo ir analizavimo sistema.

MOBILUS VERSLAS parduotuvėje:

– Patogus ir greitas duomenų suvedimas;
-Įvedamų duomenų palyginimas su ankstesniais;
– Suvedamų duomenų kontrolė;
– Spartus informacijos apsikeitimas su centrine duomenų baze;
– Likučių įvedimas, formuojant optimalius užsakymus;
– Operatyvus užsakymų priėmimas;
– Kreditorinių įsiskolinimų kontrolė.

MOBILUS VERSLAS biure:

– Operatyvi informacija apie naujausius pasikeitimus rinkoje;
– Efektyvus vadybininkų darbo organizavimas: maršrutai, užduotys, kontrolė.

MOBILUS VERSLAS kompanijoje:

– Efektyviau panaudotas darbo laikas;
– Naujausi duomenys iš mažmeninės rinkos;
– Greita reakcija į pokyčius bei lankstesni verslo sprendimai;
– Mažesni informacijos gavimo bei panaudojimo kaštai;
– Konkurencinis pranašumas mažmeninėje rinkoje.

Sistema MOBILUS VERSLAS turi plačias panaudojimo galimybes verslo dalyviams, kurių darbo vieta yra mobili: pardavimo agentams, prekių priežiūros vadybininkams, logistinėms kompanijoms, draudimo bendrovėms.

Sistemą MOBILUS VERSLAS sudaro:

1. Mobilios darbo vietos modulis.
2. Informacijos apdorojimo ir ataskaitų rengimo modulis.
3. Informacijos kaupimo, apsikeitimo su mobiliomis darbo vietomis ir eksportavimo modulis.

Mobilios darbo vietos modulis

Tai modulis skirtas delniniams kompiuteriams su integruota PalmOS operacine sistema. Įrenginiai, naudojantys PalmOS operacinę sistemą ganėtinai spartūs bei nenaudoja didelių maitinimo šaltinio išteklių. Tai suteikia galimybę mobilios darbo vietos vartotojui ilgą laiką naudotis įrenginiu, neįkraunat jo maitinimo šaltinio. Modulyje integruotos duomenų bazės suteikia vartotojui informaciją apie prekybos vietas (įmonių pavadinimai ir adresai, informacija išskirstyta pagal vietoves), gamintojų prekes (prekių pavadinimai, kiekiai pakuotėse, fasuotė, gamintojo ir brūkšniniai kodai), ankstesnių vizitų į prekybos vietas informacija. Vadybininkas gali stebėti pokyčius atsiradusius po paskutinio vizito, greitai ir operatyviai juos analizuoti. Modelyje laikoma tik naujai surinkta informacija, bei informacijos kopija reikalinga mobilios darbo vietos vartotojui (informacija apie prekybos vietas, prekes ir t.t.)

Informacijos apdorojimo ir ataskaitų rengimo modulis

Šis modulis suteikia galimybę vadybininkų darbo grupės vadovui analizuoti veiklą, prekybos vietų apyvartumą, prekių apyvartumą, tiekimo skyriaus veiklą. Modulyje įdiegtas ataskaitų rengimo redaktorius suteikia galimybę sukurti ataskaitas, padedančias efektyviau stebėti ir analizuoti sukauptą informaciją.

Informacijos kaupimo, apsikeitimo su mobiliomis darbo vietomis ir eksportavimo modulis

Šiame modulyje kaupiama informacija apie vadybininkus, prekybos vietas, nuolaidas, prekes, tiekėjus, tiekėjų filialus, tiekėjų vykimo į prekybos vietas grafikus, koduotas pastabas prekybos vietoms bei prekėms, mobilius vartotojus. Vykdomas duomenų apsikeitimas su mobiliomis darbo vietomis bei duomenų eksportavimas į įmonės finansinę sistemą.

Kaip sistema veikia?

Vadybininkas naudodamasis delniniu kompiuteriu prekybos vietoje surenka visą įmonei reikalingą informaciją (apie prekes, užsakymus, prekių padėtį bei pozicijas lentynose, vykdomas akcijas ir kt.) tuo pat metu darbuotojas turi galimybę naudotis įmonės informacija (apie prekių kainas, prekybos vietas ir kt.). Sinchronizacijos metu naujausia informacija perduodama į kaupimo modulį, taip pat iš jo vadybininkas gauna naujausią informaciją apie pasikeitimus įmonėje (pakitusias produktų kainas, likučius sandėlyje ir t.t.). Po duomenų apsikeitimo su mobiliąja darbo vieta, informacijos kaupimo, apsikeitimo bei eksportavimo modulis eksportuoja vadybininko surinktą informaciją į įmonės finansinės apskaitos sistemą bei gauna duomenis iš jos. Naudodamas informacijos apdorojimo ir ataskaitų rengimo modulį, įmonės vyr.vadybininkas gali organizuoti vadybininkų darbą, priskirdamas vadybininkams prekybos vietas, kurias reikia aplankyti ar kitas užduotis. Visi įmonės darbuotojai, kurių stacionariuose kompiuteriuose įdiegtas šis modulis, gali stebėti informaciją apie situaciją prekybos vietose, vadybininkų, tiekimo skyriaus darbą, rengti ir analizuoti ataskaitas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *