Kiekviename nekilnojamo turto sandoryje yra dvi pusės: pirkėjas ir pardavėjas. Dažniausiai pardavėjas siekia, kad jų parduodamas turtas būtų už didžiausią kainą, o pirkėjai stengiasi tą turtą nupirkti už kuo mažesnę kainą. Tad nenuostabu, kad sandoryje yra prieštaraujama vienas kitam ir turto pirkimas gali būti kiek sunkokas. Laimei brokeris Kaune gali padėti išspręsti visus nesusipratimus. Svarbu paminėti, kad vienas brokeris gali atstovauti tik vieną pusę, kad nekiltų interesų konfliktas.

Kalba eina apie pinigus

Beveik kiekvienas pardavėjas stengiasi, kad už jų parduodamą turtą būtų gaunama kuo didesnė pinigų suma ir stengiamasi išvengti papildomų mokesčių. Tačiau prieš kelis metus buvo atliktas tyrimas, kurio metu paaiškėjo, kad asmenys parduodantys savo būstą su brokeriais uždirba daugiau, nei pardavinėdami be jo. Nekilnojamo turto agentūra Kaune gali padėti jums parduoti nekilnojamą turtą už geriausią kainą, bei sutvarkyti visus reikiamus dokumentus. Brokeriai dažniausiai nustato vienkartinį mokestį arba tam tikrą procentą nuo pardavimo sumos, tad galite būti garantuoti, kad brokeris bus motyvuotas parduoti jūsų turtą.

Tačiau reikia nepamiršti ir to, kad brokeriai yra naudingi ne tik pardavėjams, tačiau ir pirkėjams. Kiekvienas patyręs brokeris gali padėti įsigyti būtą už žemesnę kainą, nei nurodyta skelbimuose. Jie gebės pardavėjui paaiškinti, kodėl būsto kaina turėtų būti mažesnė ir išvardins pardavėjui visus matomus trūkumus.

NT sandoriuose svarbios visos detalės

Kuomet kalbame apie nekilnojamo turto pirkimą arba pardavimą, reiškia, kad bus susiduriama su didelėmis sumomis. Kiekvienas sandoris yra sudaromas pasirašant tam tikrus dokumentus, tad labai svarbu atkreipti dėmesį į kiekvieną detalę. Jeigu esate nepatyręs pardavėjas arba pirkėjas, tuomet nežinosite į ką labai svarbu atkreipti dėmesį dokumentuose, laimei brokeris viską apžiūrės už jus ir užtikrins, kad dokumentas yra tvarkingas ir galima pasirašyti.

Nepamirškite, kad vien pirkimo ir pardavimo sutartis gali būti sudaryta iš daugiau nei 10 lapų, bei reikėtų nepamiršti ir kitų svarbių dokumentų. Toks dokumentų lapų skaičius gali tikrai išgąsdinti kiekvieną asmenį, kadangi labai svarbu įsiskaityti į visus faktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *