Repair tools. File, hummer, corner ruler on grey background top view copy space pattern.

Dabar, kai beveik visą laiką praleidžiate namuose, galite pastebėti smulkmenas, į kurias reikia atkreipti dėmesį – netinkamai užsidarančias duris arba atsilaisvinusius turėklus. Štai įrankiai, kurių jums prireiks daugeliui projektų. Taip pat, galite pasirūpinti statybų įrankių nuoma.

Pradinis rinkinys

Pagrindiniame įrankių rinkinyje turi būti visi būtiniausi dalykai ir minimalus užpildas. Tokie rinkiniai paprastai neturi papildomų funkcijų ar patogumų. Tai nėra prašmatnus įrankių rinkinys, bet apima pagrindinius dalykus, įskaitant matavimo juostą, plaktuką, atsuktuvą, veržliarakčius, naudingą peilį ir nivelyrą. Taip pat gausite spaustukus ir žirkles.

Atsuktuvas

Šeši dvigalviai antgaliai – viskas, ko gali prireikti darbui namuose – saugomi besisukančioje karuselėje, kuri iššoka iš užpakalinės rankenos dalies. Ašaros formos rankena puikiai priglunda prie rankos, o gale esantis laikymo dangtelis laisvai sukasi, kad galėtumėte atsiremti į atsuktuvą ir vis tiek jį pasukti – tai puiki pagalba atlaisvinant įstrigusį ar surūdijusį varžtą.

Ruletė

Matavimo juostos yra būtinos norint išdėstyti paveikslus ant sienos, išmatuoti patalpą dažymui arba patikrinti, ar baldas tiks. Gera matavimo juosta yra tiksli, lengvai skaitoma ir su patvariu peiliuku.

Plaktukas

Pigūs plaktukai su medinėmis ar stiklo pluošto rankenomis gali sulūžti arba ilgainiui atsilaisvinti galva. Plaktukai su išlenkta letenėle puikiai tinka darbui, o paminkštinta rankena yra sukibusi, bet ne glotni, kaip kai kurios kitos.  Šis įrankis padės pakabinti paveikslą ant sienos ar elementariai, ką nors sukalti.

Veržliaraktis

Geras veržliaraktis jį naudojant neatsilaisvins ir nenuplėš veržlės kampų. Veržliarakčiai tikrai puikiai tinka atnaujinant vonios kambarį, pavyzdžiui, pakeičiant nesandarią dušo galvutę arba įrengiant naują bidė. Pigūs veržliarakčiai atsipalaiduoja juos naudojant ir gali nuplėšti veržlės kampus. Jie taip pat turi minimalistines rankenas, dėl kurių sunku atsiremti į užstrigusį varžtą.

Šešiakampis veržliaraktis

Pigūs šešiabriauniai veržliarakčiai pateikiami kartu su nulaužtais baldais, nesurinktais žaislais ir rankšluosčių kabliukais – virtuvės stalčiuje gali būti net keletas atsilaisvinusių. Veržliarakčiai turi suapvalintą galą, todėl jie vis tiek tinka tvirtinimo detalei kampu, o tai padeda, pavyzdžiui, sureguliuoti atsilaisvinusią durų rankeną arba priveržti tualetinio popieriaus laikiklį. Sulankstomas dėklas tvirtai laiko veržliarakčius, bet ne taip tvirtai, kad mums reikėjo replių, kad juos ištrauktume, kaip tai padarėme su kitais išbandytais rinkiniais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *