Close-up of rattan table with fruit and juice on it standing on a wooden patio in a spa facility garden

Kai šviečia saulė ir turite erdvės lauke, nieko nėra geriau kaip ilgas, saulėtas dienas praleisti lauke, mėgautis šiluma ir pietauti po atviru dangumi. Žinoma, jei turite tinkamus lauko baldus. Nes ilsėtis lauke gali būti taip pat malonu, kaip ir gerai įrengtoje svetainėje, arba taip pat nepatogu, kaip ir bandyti patogiai įsitaisyti ant nusidėvėjusios miegamosios sofos.

Šiuolaikiniai lauko baldai paprastai gaminami iš medžio, metalo ir plastiko. Šio tipo baldai yra lengvi, patvarūs ir spalvingi. Gerai parinkti lauko baldai leidžia patogiai ir funkcionaliai jais mėgautis. Tačiau taip pat verta žinoti, kokius baldus išsirinkti, kad jie būtų ilgaamžiai ir lengvai sandėliuojami.

Funkcija ir naudojimas – kaip ketinate naudoti lauko terasos baldus?

Prieš perkant sodo baldus internetinėje parduotuvėje, svarbu apsvarstyti, kokie baldai atitiks mūsų lūkesčius. Ar planuojate rengti vakarėlius su maitinimu ir sodinti svečius prie terasos valgomojo komplekto su išskleidžiamu valgomojo stalu ir foteliais? O gal tiesiog norite pabūti su draugais ant didelės patogios sofos ir poilsio kėdžių su kavos staliuku, kad galėtumėte atsitiktinai išgerti, pažaisti ir užkąsti? Galbūt tiesiog norite pasimėgauti saule šiltą vasaros dieną ant šezlongų su vėsiu gėrimu šalia. Kad ir koks būtų tikslas, planavimą pravartu pradėti nuo sąrašo, ką norite veikti. Pagalvokite, kokių baldų gali prireikti ir kiek žmonių norite sutalpinti.

Komforto klausimas

Reguliarus baldų naudojimas skatina rinktis tokius baldus, kurie leistų mėgautis pasisėdėjimu. Sėdynės ir atlošo pagalvėlės taip pat yra gera idėja, kuri padidins baldo patogumą. Tačiau įsitikinkite, kad baldų medžiagos yra atsparios nepalankioms oro sąlygoms, t. y. liūtims ir karščiui, nes tai neleis išblukti spalvoms, atsirasti pelėsiui ar grybeliui.

Erdvės tipas

Turite įvertinti erdvę, kurią planuojate įrengti. Ar įrenginėjate uždarą terasą, atvirą terasą ar pavėsine sode? Kiekviena iš šių lauko erdvių turi savo unikalių savybių, į kurias reikia atsižvelgti sprendžiant, kokius lauko baldus pirkti ir kokios savybės yra svarbios. Dėl nelygaus grunto gali prireikti savaime išsilyginančių stalo kojų, o atviroms terasoms neabejotinai reikia greitai džiūstančių pagalvėlių ir audinių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *