Palyginti su akrilo plastiku, polikarbonato plokštė turi didesnį atsparumą smūgiams ir yra patvaresnis nei akrilas, todėl polikarbonatas yra daugelio pageidaujama plastiko forma. Polikarbonatas yra ne tik neįtikėtinai lengvas, bet ir praktiškai neįmanomas sulaužyti ir puikiai atsparus daugeliui pažeidimų. Nesvarbu, kokiam projektui naudojate polikarbonatą, polikarbonato lakštai gali būti supjaustyti pagal dydį, kad įsitikintumėte, jog jie puikiai atitinka jūsų specifikacijas.

Kodėl verta naudoti polikarbonatą?

Polikarbonatas yra termoplastikas, pateikiamas skaidriame lakšte ir pasižymintis unikaliu patvarumu, atsparus vandeniui ir smūgiams dėl savo tvirtos kokybės ir minimalaus drėgmės sugėrimo, dažniausiai vadinama polikarbonato plokštė. Jos taip pat turi puikų atsparumą karščiui, stabilumą ir yra atsparūs ugniai bei chemikalams. Dirbti su polikarbonato lakštais lengva, o medžiagą galima be vargo pjaustyti ir pritvirtinti varžtais, veržlėmis ir varžtais. Naudojant termoformavimą ir apdirbimą, polikarbonatas gali būti lengvai formuojamas ir matuojamas.

Kaitinamas iki 155 laipsnių Celsijaus lydymosi temperatūros, polikarbonatas tampa skysčiu ir gali būti nuolat aušinamas ir kaitinamas be reikšmingo skilimo, todėl jį lengva perdirbti arba naudoti liejimo būdu. Dėl savo atsparumo ir stiprumo polikarbonatas puikiai tinka naudoti, kai svarbiausia yra sauga ir saugumas.

Su UV apsauga ir atsparumu oro sąlygoms, polikarbonato lakštai idealiai tinka naudoti viduje ir lauke, taip pat komerciniams ir paprastiems projektams. Polikarbonato plastiką gamintojai dažnai naudoja įvairiems tikslams. Pavyzdžiui, polikarbonatas dažniausiai naudojamas gaminant CD, DVD diskus, mobiliuosius įrenginius ir nešiojamuosius kompiuterius. Polikarbonato plokštė puikiai tinka naudoti stogų pramonėje ir lauke, nes aukštos kokybės medžiaga tarnauja metai iš metų ir yra praktiškai nelūžtanti. Įprasti polikarbonato naudojimo būdai: baldakimai stogai; žiemos sodo stogai; statyba; automobilių ir orlaivių komponentai; įstiklinimas; šiltnamio stogo danga; apšvietimas; ženklai; stoglangiai ir daugelis kitų.

Kuo skiriasi polikarbonatas ir akrilas?

Polikarbonato lakštų atsparumas smūgiams yra 30 kartų didesnis nei standartinių akrilo lakštų ir daugiau nei 250 kartų didesnis smūgio stiprumas nei stiklo (su lygiaverčiu storiu), todėl polikarbonatui teikiama pirmenybė kitų formų plastikui. Polikarbonatas yra sunkesnis už akrilinį plastiką ir gali būti šiek tiek brangesnis, o medžiaga yra daug patvaresnė nei akrilas. Nepaisant to, kad polikarbonatas yra šiek tiek sunkesnis, jį lengva tvarkyti, transportuoti ir montuoti.

Polikarbonato plokštėmis prekiaujama ir internetu: https://e-heliopolis.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *