Virtuvės atnaujinimas arba remontas yra daromas ilgam laikui. Dažniausiai bent penkeriems ar dešimčiai metų. Todėl labai svarbu pasirinkti ilgaamžius ir kokybiškus sprendimus, dėl kurių vėliau netektų gailėtis. Virtuvės baldai turi būti patvarūs, funkcionalūs ir kokybiški. Tačiau kokios tendencijos vyrauja šiuo metu, norint įrengti šiuolaikišką virtuvės interjerą?

Natūralūs medis

Jeigu svarstote, kokie baldai turėtų atsirasti Jūsų virtuvėje, verta pasidomėti, kokios yra šiuo metu vyraujančios tendencijos. Viena jų yra tai, kad virtuvėje vis dažniau sutinkami medžio elementai. Todėl šiandien renkantis baldus, verta atkreipti į tai dėmesį. Medžio motyvas gali būti sutinkamas įvairiuose baldų sprendimuose. Pavyzdžiui, galite rinktis medžio masyvo virtuvės spinteles. Taip pat labai populiarūs kokybiški ir ilgai tarnaujantis mediniai stalai, kurie virtuvei suteiks daug jaukumo. Šiandien į madą grįžta medžio masyvas, todėl labai dažnai pasirenkama baldų gamyba ne iš pluošto. Iš medžio masyvo pagaminti virtuvės baldai bus kokybiški, natūralūs ir tarnaus daug metų nekeisdami savo formos ar spalvos.

Ryškios spalvos iš gamtos

Jeigu svarstote, kokia spalvų paletė turėtų vyrauti virtuvės baldų derinyje, verta žinoti, kad šiuo metu ypač madingi įvairūs gamtos atspalviai. Pastaruoju metu vis daigiau virtuvės baldų komplektų gaminami su žalios spalvos spintelėmis. Žalia spalva gali būti panaudota įvairia. Vieni renkasi žalios spalvos spintelių dureles, kiti – žalią juostą tarp spintelių virš stalviršio.

Taip pat populiarūs ir ryškių spalvų deriniai. Šiandien madingi sprendimai virtuvėje ne tik su šalia, bet ir geltona, ar mėlyna spalva. Svarbiausia, kad spalvos būtų sodrios, ne per ryškios. Tuomet jos atrodys natūraliai, sukurs jaukumą ir nevargins akių.

Daugiau erdvės

Jeigu svarstote, kokie virtuvės baldai turėtų tikti Jūsų virtuvėje ir kaip jie turėtų būti išplanuoti, žinokite, kad pastaruoju metu ypač populiarūs sprendimai, suteikiantys daugiau erdvės virtuvės patalpai. Šiandien nebūtina apkrauti virtuvės erdvės baldais. Geriau rinktis sprendimus, kurie padės atverti erdves ir kartu bus funkcionalūs.

Pavyzdžiui, labai populiaru rinktis funkcionalius baldus, atliekančius kelias funkcijas. Vietoj virtuvės salos ir valgomojo stalo, rinkitės virtuvės stalą transformerį, kuris galės keisti savo aukštį ir dydį priklausomai nuo to, kokio stalo Jums reikia. Taip pat populiarūs įvairūs kiti nestandartiniai sprendimai, kurie baldus paverčia daug funkcionalesnius. Tam geriausiai rinktis individualią baldų gamyba, kad meistras galėtų pritaikyti sprendimus konkrečiai Jūsų virtuvei.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *