Su buhalterija susidraugauti nėra lengva. Ji reikalauja ne tik daug žinių, kantrybės bei kruopštumo, bet ir ilgų darbo valandų sėdint įbedus akis į monitorių. Tai – nuolatinis darbas su skaičiais, lentelėmis, duomenų suvedimu, siunčiamomis ataskaitomis vadovams ir pan. Laikas bėga ir taip, kaip labai greitai pamiršome medinius skaitliukus ir juos pakeitė elektroniniai skaičiuotuvai, taip labai gretai po jų visi duomenys buvo perkelti į kompiuterius bei tam skirtas programas.

Buhalterinės apskaitos programa yra vienas iš geriausių būdų, kaip galima labai lengvai ir palyginus su nedidelėmis investicijomis pagerinti bei patobulinti darbą įmonės buhalteriui. Tačiau labai dažnai norint atlikti tokį gerą darbą vienam iš pagrindinių įmonės darbuotojų, buhalteriui, tenka susidurti ir su dilema, jog reiks įdėti nemažai pastangų bei laiko siekiant išsirinkti patikimiausią šios programos pardavėją. Gerai, kad yra sukurti trumpi gidai bei gairės, kuriomis remiantis rinkitės ir Jūs, kuri buhalterinės apskaitos programa bus investicija į garantuotą įmonės augimą.

  • Buhalterinės apskaitos programos kaina yra vienas iš pagrindinių kriterijų, pagal kurį tikrai rinksitės prekės pardavėją. Tad būtinai detaliai susipažinkite, koks programos paketas yra jau įskaičiuotas į nurodytą kainą, kiek dar gali tekti investuoti bei kokie mokesčiai ateityje gali Jūsų laukti. Nemaža dalis įmonių nurodo tik bazinio programos modulio kainas.
  • Turite žinoti dar ir tai, kad kuo didesnę darbo patirtį turi programos kūrėjai, tuo ji bus stabilesnė, patikimesnė bei bus galimi Jums skirti patobulinimai ateityje. Taigi būtinai įsitikinkite, jog buhalterinės programos kūrėjų patirtis yra pakankama ir yra užtikrintas veiklos tęstinumas ateityje.
  • Visi programos techniniai parametrai turi būti pritaikyti Jūsų įmonės darbui atlikti su jau turima kompiuterine bei programine įranga. Būtų visada gerai, kad programos veiktų nepriekaištingai bei pvz.: būtų galimybė iš lokalios darbo vietos kompiuteryje perkelti duomenis į aukštesnės versijos programą, veikiančią serveryje.
  • Visada svarbu, kad būtų užtikrinti apmokymai dirbti su įsigyta buhalterine programa, numatytas tęstinis mokymas bei galimas konsultavimas ateityje kartu su buhalterinės programos aptarnavimais ir atnaujinimais.

Niekada nepalikite neužduotų klausimų programų kūrėjams bei pardavėjams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *